Mājas lapu izveide

Mūsdienās liela nozīme ir uzņēmuma mājas lapai, jo tā radīs pirmo iespaidu par pašu uzņēmumu. Ja klientam nepatiks Jūsu mājas lapa, tas noteikti neizdarīs savu pirkumu, bet meklēs citu vietu, kur iegādāties vēlamo produktu.

Var droši teikt, ka mūsdienās mājas lapas dizains ir būtiska uzņēmējdarbības sastāvdaļa. Pat mazākā mājas lapas dizaina kļūda var sabojāt jūsu klientu pieredzi, kas galu galā var izmaksāt ievērojamu naudas summu.

Lietojamība
Viens no vissvarīgākajiem mājas lapas dizaina aspektiem ir faktiski padarīt vietni izmantojamu vidusmēra lietotājiem. Lielākā daļa klientu, kas apmeklē jūsu vietni, nav profesionāli HTML kodētāji, tāpēc viņiem, iespējams, vajadzēs nedaudz vienkāršot lietas.

Ātrums
Mājas lapas ātrums var radīt vai sabojāt visu jūsu uzņēmumu. Neskatoties uz ārprātīgo tehnoloģiju, kas saistīta ar cilvēku savienošanu ar dažādām lapām visā pasaulē, ja lapa netiks ielādēta trīs līdz piecu sekunžu laikā, lietotāji kļūs neprātīgi. Viņi, visticamāk, izies no jūsu tīmekļa lapas un nekad neatgriezīsies, kā rezultātā jūs zaudēsiet savu potenciālo biznesu.

Estētika
Jūsu mājas lapas izskats un izjūta ir tikpat svarīga kā funkcionalitāte. Jums ir tikai 10 sekundes, lai atstātu iespaidu uz apmeklētāju un informētu viņu par to, ko viņi iegūs, apmeklējot jūsu mājas lapu. Ja viņi šajā laikā nav sajūsmā, viņi aizies. Nepārspīlējiet ar krāsu shēmām un trakiem attēliem, piemēram, 1990. gadiem, vienkārši izveidojiet vienkāršas, asas un pienācīga izskata mājas lapas.

Saturs
Lietotāji ir ļoti izvēlīgi. Pat ja jūsu mājas lapa ir viegli pieejama, darbojas labi un ātri, kā arī izskatās lieliski, tā joprojām nebūs apmierināta, ja vien jūsu vietnē nebūs saistoša satura. Satura mārketingam ir galvenā loma jebkura uzņēmuma reklāmas kampaņā. Cilvēki daudz dod priekšroku video saturam, nevis rakstītam, tāpēc satura video skatījumi mēnesī pārsniedza 50 miljardus skatījumu.

Kontaktinformācija
Nekas nepadara klientus dusmīgākus par to, ka viņi nevar sazināties ar uzņēmumu, kad viņi to vēlas. Pārliecinieties, ka no katras jūsu mājas lapas lietotāji var viegli atrast jūsu uzņēmuma kontaktinformāciju.

Vietnes uzturēšana
Katrai jūsu mājas lapai vajadzētu darboties 100% gadījumu. Problēmas gadījumā jums tomēr ir jāievieš sava veida 24 stundu atbalsta sistēma, lai nodrošinātu, ka kāds var nekavējoties risināt problēmu.

Mobilajām ierīcēm draudzīgs
Pilnībā 48% no visiem lietotājiem atzīst, ka, apmeklējot uzņēmuma mājas lapu, kas nedarbojas viņu mobilajā ierīcē, viņi to uztver kā norādi, ka bizness vienkārši neinteresē. Ir 2021 gads – tāpat kā jūsu uzņēmumam jābūt tiešsaistē, jūsu vietnei jādarbojas mobilajās ierīcēs.