Par mums

Mēs sniedzam attālinātu un klātienes datortehnikas atbalstu un plaša spektra Informācijas Tehnoloģiju konsultācijas maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem, kā arī privātpersonām. Veidojam dažādas sarežģītības interneta mājaslapas – sākot ar vizītkartes tipa lapu līdz sarežģītām web aplikācijām.

Mums nepatīk “pamestas” mājaslapas – sniedzam pilnu servisu, neaizmirstam par mazāko dizaina sīkumu, mājaslapas tekstu un tā intonāciju. Varam arī pārtulkot kādās valodās nepieciešams (varam iztulkot visās valodās, kurās lasīs mērķauditorija). Galvenais ir, lai mūsu sadarbības rezultāts ir labākais un piemērotākais produkts vai serviss tieši Jums.

Mēs veidojam un attīstam, pielāgojam un uzturam datorsistēmas un rūpējamies, lai tās ir piemērotas Jūsu vajadzībām. Datorsistēmai ir jāpalīdz Jūsu darbiniekiem paveikt savu darbu labāk, nevis jārada papildus sarežģītība un nevajadzīgas problēmas.

Mēs nodrošinam regulāru datoru apkopi un gandrīz momentānu attālināto atbalstu negaidītu datorproblēmu gadījumā. Ja Jums šķiet, ka datortehnika neklausa un tracina Jūs, atsūtiet mums e-pastu vai apmeklējat mūsu mājaslapu. Jūs esat Boss nevis biroja datori.