Blog ,

Veidi, kā uzlabot savu mājaslapu

Jūsu mājaslapa ir jūsu virtuālā uzņēmējdarbības vieta. Tāpat kā jūsu parastā uzņēmējdarbības vieta, jūs vēlaties, lai tā būtu glīta, tīra, pievilcīga, aicinoša un profesionāla izskata.

Šeit ir 7 lēti veidi, kā uzlabot mājas lapu, lai tā atbilstu mūsdienu standartiem – un tie var būt vieglāk, nekā jūs domājat.

Regulāri atsvaidziniet saturu

Tieši vakar es redzēju restorāna vietni, kurā izcelta tā Pateicības dienas ēdienkarte – un ir janvāris! Šim restorānam bija lieliska ideja pievienot īpašu sezonas ēdienkarti sākumlapai. Tomēr viņi neizpildīja labi, un ļāva tam palikt pārāk ilgi. Ieplānojiet ikmēneša atgādinājumu, lai pārbaudītu jūsu vietni un atjauninātu sākumlapas saturu.

Pārliecinieties, ka tai ir aicinājums uz rīcību

Pajautājiet sev: kāda ir galvenā darbība, kuru vēlaties, lai jūsu vietnes apmeklētāji veic? Šeit ir trīs kopīgu aicinājumu uz darbību piemēri:

Reģistrējieties savam e-pasta sarakstam – kad cilvēki reģistrējas jūsu e-pasta sarakstam, jūs izveidojat nepārtrauktu savienojumu, kas ļauj jums tirgoties ar viņiem.

Iepērcieties savā e-komercijas veikalā – ja pārdodat produktus tiešsaistē, vai nu savā mājas lapā ievietojiet dažu produktu attēlus, lai pamudinātu pircējus noklikšķināt, vai pievienojiet pamanāmu pogu Veikals tūlīt.
Aizpildiet potenciālo klientu veidlapu – ja pārdodat pakalpojumus nevis produktus, mudiniet apmeklētājus aizpildīt tā saukto potenciālo klientu veidlapu. Tas uztver kontaktinformāciju, lai jūs varētu sekot līdzi.

Pārredzami pievienojiet kontaktinformāciju

Objektīvi pārbaudiet savu mājas lapu. Vai jūs liekat apmeklētājiem medīt vai uzminēt, lai saprastu, kā ar jums sazināties?

Daudzi mazie uzņēmumi katras lapas galvenē vai kājenē pievieno kontaktinformāciju. Iekļaujiet vismaz e-pasta adresi un tālruņa numuru. Ja jūs uzņemat klientus savā atrašanās vietā, pievienojiet savu adresi. Ja vēlaties izmantot atsevišķu lapu “Kontaktpersona”, pievienojiet lielu pamanāmu saiti savai kontaktpersonu lapai.

Pievienojiet attēlus un / vai video

Apskatiet savu mājas lapu. Vai teksts ir smags? Attēli sadala lielus teksta blokus – un tie vairāk aicina apmeklētājus. Iekļaujiet vismaz vienu fotogrāfiju, kurā redzams jūsu bizness, komanda vai produkti. Ja neviens uzņēmums nav kompetents fotogrāfs, ieguldiet profesionālā fotogrāfijā. Lielākajā daļā vietņu jūs varat nolīgt profesionālu fotogrāfu ar likmi, sākot no dažiem simtiem dolāru.

Video ir arī lieliski. Tāpēc izveidojiet videomateriālu vai videoklipu, kas demonstrē jūsu produktu, vai arī jūs uzņemat apmeklētājus. Ielādējiet to vietnē YouTube vai citā video platformā. Pēc tam ieguliet kodu, lai to ievietotu savā vietnē.

Atjauniniet savu dizainu atbilstoši pašreizējiem standartiem

Tīmekļa vietne, kas izveidota 2005. gadā, izskatīsies novecojusi, salīdzinot ar 2015. gadu. Novecojis tīmekļa dizains arī rada iespaidu, ka jūsu bizness nav atjaunināts. Vislabāk ir atjaunināt visu vietni. Bet, ja laika un naudas pietrūkst, vismaz pārveidojiet mājas lapu, lai radītu lielisku pirmo iespaidu. Atjauniniet citas lapas vēlāk, kad to atļauj laiks un nauda.

Sazinieties ar savu tīmekļa izstrādātāju un lūdziet mājas lapas uzlabošanu. Vai arī, ja jūs darāt pats, iegādājieties zemu izmaksu veidni.

Uzlabojiet lapas ātrumu

Ja jūsu mājas lapa tiek ielādēta lēni, apmeklētāji to nekad nedrīkst pārsniegt. Un ļoti lēnas lapas pat var negatīvi ietekmēt rangus meklētājprogrammās. Veiciet ātruma pārbaudi šeit. Labākā daļa: jūs saņemsiet ieteikumus, kā uzlabot ātrumu.

Padariet to mobilo atsaucīgu

Visbeidzot, protams, ne mazāk svarīgi ir tas, ka mūsdienu vietnēm jābūt skatāmām mobilajās ierīcēs. Tas jo īpaši attiecas uz vietējiem uzņēmumiem, kur klienti, iespējams, viedtālrunī no automašīnas meklē tuvumā esošu uzņēmumu. Vietni, kas nav izveidota mobilajām ierīcēm, meklētājprogrammu rezultātos var negatīvi pazemināt.

Ja savai vietnei veicat sejas uzlabošanu, pārliecinieties, ka jaunais dizains ir “atsaucīgs”, kas nozīmē, ka tas ir pietiekami atsaucīgs, lai pielāgotos mobilajām ierīcēm. Tas pats notiek, ja iegādājaties veidni.